Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
JARMARK ZABORSKI
Plac Jana Pawła II w Brusach, sobota, 25 lipca 2020

Burmistrz Brus zaprasza na Jarmark Zaborski, który odbędzie się w sobotę - 25 lipca - w godz. 10.00 - 16.00, na placu Jana Pawła II w Brusach!

Na uczestników jarmarku czeka sporo ciekawych, związanych z kulturą kaszubską, atrakcji. Przyjedzie wielu twórców sztuki ludowej, rzeźbiarzy, malarzy i rękodzielników. Organizatorzy zaplanowali muzykę na żywo w wykonaniu kapeli kaszubskiej, tańce kaszubskie w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Krëbane, konkursy, warsztaty rękodzielnicze, a nawet naukę gry w kaszubską buczkę.

Twórców ludowych, którzy chcieliby wystawić swoje produkty podczas jarmarku prosimy o kontakt telefoniczny: 52 398 32 02 lub mailowy chatakaszubska@wp.pl.


 
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.