Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Do Mikołaja, Piaśnicy i na Paradę
Gdańsk, poniedziałek, 11 listopada 2019
W najbliższą niedzielę 10 listopada 2019 r. o godz. 10-tej w kościele św. Mikołaja (kaplica) zostanie odprawiona Msza święta z liturgią słowa w języku kaszubskim. Zapraszamy. Wejście do kaplicy od ul. Lawendowej lub przez dziedziniec klasztorny od ul. Pańskiej.
 
Również w niedzielę 10 listopada br. organizowany jest wyjazd do Piaśnicy. Wyjazd o godz. 14 z Brętowa, powrót planowany jest na godz. 20. Koszt ok. 25 zł. Osoby, które chciałyby pojechać proszę o kontaktowanie się bezpośrednio z organizatorem (ks. Leszek): tel. kom. 694 451 045. 
 
W poniedziałek 11 listopada br. tradycyjnie już ulicami Gdańska przejdzie Parada Niepodległości. Zapraszamy do wspólnego udziału. Spotykamy się ok. godz. 9 na ul. Podwale Staromiejskie (przy Hali Targowej). O godz. 9.30 rozpocznie się przejście Parady ulicami: Podmłyńską – Wielkie Młyny - Rajską – Jana Heweliusza – Korzenną – Kowalską - do pomnika Króla Jana III Sobieskiego przy Targu Drzewnym - na Targ Węglowy – Długą – na Długi Targ. 
 
 

Zarząd Oddziału Gdańskiego ZKP

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.