Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Spotkania Teatralne „Zdrzadniô Tespisa”
Chojnice, sobota, 19 października 2019

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie wraz z Chojnickim Centrum Kultury organizuje wydarzenie pt. Spotkania Teatralne „Zdrzadniô Tespisa”, w ramach którego członkowie amatorskich kaszubskich grup teatralnych biorą udział w warsztatach doskonalących umiejętności aktorskie. Projekt ma na celu zmotywowanie i zachęcenie osób do twórczego czerpania z tradycji i do spróbowania swoich sił jako dramaturdzy tworzący w rodnej mowie.

W tym roku pierwszego dnia (w sobotę, 19 października) Spotkań Teatralnych odbędzie się również przegląd spektakli, który zostanie zaprezentowany przez uczestników warsztatów. Wystąpią teatry z Chojnic, Strzelna oraz Brus. Zobaczymy również monodram Adama Hebla pt. „Naju Krëwia” na podstawie utworu Romana Drzeżdżona. Na zakończenie swoje przedstawienie z okazji 15-lecia działalności  zaprezentuje Chojnickie Studio Rapsodyczne.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w przeglądzie kaszubskich amatorskich grup teatralnych, który odbędzie się w sobotę 19 października o godz. 14:30 w Chojnickim Centrum Kultury!

Wstęp wolny!

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.