Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
9. Kaszubskie Bajania
Gdańsk, niedziela, 22 września 2019

Zapraszamy 22 września 2019 roku na kościerski rynek na "Bajkowy Festyn Rodzinny", będący inauguracją już dziewiątej edycji kampanii społecznej „Kaszubskie Bajania”.

Tego dnia będzie można uczestniczyć w licznych grach, konkursach i warsztatach regionalnych. A właściwie to będzie trzeba uczestniczyć, gdyż organizatorzy przygotowali liczne nagrody i upominki. Będzie moża nauczyć sie tańca nowoczesnego Zumba, zarówno przy najnowszych hitach jak i kaszubskiej muzyce. Na scenie wystąpią m.in: Zespół Mała KościerzynaZespół Pieśni i Tańca Młoda Kościerzyna, Zespół Łubiańsczé Gzubë z Łubiany.

Starsi jak i młodsi będa próbowali zaskoczyć dzieci bajkami, wierszykami opowiadanymi ze sceny po kaszubsku! Jak co roku nie zabraknie możliwości do nabycia kaszubkich pamiątek od naszych twórców ludowych.

 

 

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.