Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Festiwal dworów i pałaców Północnych Kaszub
Kaszuby Północne, sobota, 1 czerwca 2019

Zapraszamy na Festiwal Dwroów i Pałaców, który odbywa się na Kaszubach Północnych - krainie pełnej ciekawej historii i bogatej kultury.W 13 dworach i pałacach, położonych na szlaku, czekamy na Państwa w pierwszy weekend czerwca 2019 roku, licząc na Wasz udzuał w przygotowanych wydarzeniach.

Impreza ta, wzorowana na podobnym festiwalu w Meklemburgii, u nas odbywa się po raz pierwszy, ale planujemy jej kontynuację. W tym roku to święto zbiegło się z Dniem Dziecka, dlatego też czerwcowa oferta jest różnorodna, skierowana nie tylko do dorosłych, ale również do dzieci. Będę mogły ten czas spędzić ciekawe z rodzicami lub dziadkami, korzystając z przygotowanych atrakcji.

Będzie to okazja do szerokiego kontaktu zarówno z kulturą (koncerty, wystawy), sztuką ludową (warsztaty haftu, garncarstwa) oraz kuchnią kaszubską. Poznać będzie można różnorodną architekturę tych miejsc, spotkać się z właścicielami, pospacerować po otaczających je parkach i ogrodach.

Program Festiwalu

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.