Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Zrzeszenie Kaszubsko - Pomorskie oddział Sulęczyno i Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie zapraszają do udziału w wyjeździe na wydarzenie "VERBA SACRA" do Wejherowa
Nie znaleziono zdjecia
W niedzielę 16 grudnia 2018 roku w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulęczynie odbyło się spotkanie świąteczno – opłatkowe dla członków i sympatyków Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego oddział Sulęczyno.
Nie znaleziono zdjecia
Zrzeszenie Kaszubsko - Pomorskie Oddział Sulęczyno zaprasza na SPOTKANIE OPŁATKOWE, które odbędzie się dnia 16 grudnia 2018 roku (niedziela) o godz. 15:30 w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulęczynie.
Nie znaleziono zdjecia
W niedzielę 11 listopada 2018 roku miała miejsce setna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji Wójt Gminy Sulęczyno Bernard Grucza i Przewodniczący Rady Gminy Sulęczyno Kazimierz Gliniecki wraz z reprezentantami Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego Oddział Sulęczyno złożyli kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym poległych mieszkańców gminy Sulęczyno, a także pod figurką Marki Boskiej Królowej Polski.
Nie znaleziono zdjecia
W czwartek 8 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Tryby w Węsiorach odbyły się eliminacje gminne konkursu czytelniczego "Méster Bëlnégò Czëtaniô”
Nie znaleziono zdjecia
Pod koniec sierpnia Zrzeszenie Kaszubsko – Pomorskie oddział Sulęczyno aktywnie wzięło udział w Dożynkach Gminno-Parafialnych Gminy Sulęczyno a także Dożynkach Powiatu Kartuskiego, które odbyły się w Żukowie.
Nie znaleziono zdjecia
W sobotę 4 sierpnia 2018 roku w Kościele pw. Świętej Trójcy w Sulęczynie odbyła się Msza Święta z liturgia kaszubską w intencji Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego oddział Sulęczyno.
Nie znaleziono zdjecia
Zarząd Zrzeszenia Kaszubsko Pomorskiego oddział Sulęczyno zaprasza na MSZĘ ŚWIĘTĄ z LITURGIĄ KASZUBSKĄ, która odbędzie się dnia 4 sierpnia 2018 roku (sobota) o godz. 18:00 w Kościele pw. Świętej Trójcy w Sulęczynie.

ZRZESZENIE KASZUBSKO - POMORSKIE 
O/SULĘCZYNO

siedziba:
ul. Zielona Droga 1,
83-320 Sulęczyno

Prezes :
GRUCHAŁA Jan 

Kontakt:
tel. 692 - 642 - 185

e-mail:
zkpsuleczyno@wp.pl

Dyżur Prezesa :
CZWARTKI: 15:00 - 16:00


 

© Copyright 2019 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Sulęczyno
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.