Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Członka ZKP Gdynia - Koła Północ śp. Mirosława Trepczyka.
Nie znaleziono zdjecia
Malarstwo na szkle, wyroby plecionkarskie, malarstwo olejne, pejzaż, kwiaty w wazonie, marynistyka – to wszystko można zobaczyć na wystawie w Kaszubskim Forum Kultury w Gdyni.
Nie znaleziono zdjecia
Hafciarki, które już od 3 lat uczestniczą w warsztatach haftu kaszubskiego „Złotnica” w Kaszubskim Forum Kultury w Gdyni, zdobyły wysokie miejsca w XXIII Konkursie Haftu Kaszubskiego Szkoły Puckiej „Fala”.
Nie znaleziono zdjecia
W listopadzie br., przeprowadzono prace renowacyjne najstarszego gdyńskiego pomnika ‒ Ofiar I Wojny Światowej. Zachęcamy do zapoznania się niezwykłą historią tego obiektu, w której znajdziemy mnóstwo tropów kaszubskich oraz szczegóły prac konserwatorskich.
Nie znaleziono zdjecia
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Członka ZKP Gdynia - Koło Cisowa śp. Henryka Nadolskiego.
Nie znaleziono zdjecia
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Członka Zarządu ZKP Gdynia - śp. Romana Kleina.
Nie znaleziono zdjecia
We wrześniu Kaszubskie Forum Kultury wraz z Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie ze wsparciem gdyńskiej Rady Dzielnicy Kamienna Góra wydało książkę Lecha Bądkowskiego „Złoty Sen / Złoté Snienié”.
Nie znaleziono zdjecia
W 101. rocznicę powstania 66. Kaszubskiego Pułku Piechoty im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, niewielka delegacja Zarządu gdyńskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oraz Rady Miasta Gdyni spotkała się 16 października nad grobem mjr. Leona Kowalskiego na Cmentarzu Witomińskim w Gdyni.

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Oddziału. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

 

ZKP Oddział Gdynia

KPZ Part Gdiniô

 

ul. Słowackiego 44/7

81-392 Gdynia

Numer konta:

82 1020 1853 0000 9902 0067 4812

Biuro:

wtorki 16.00-17.00

 

Partnerzy: