Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Wszystkim Mamom składamy najlepsze życzenia w dniu Ich święta. Powinno ono być każdego dnia w roku. Dziękujemy Wam za wszystko, za każdą wspólną chwilę, Waszą miłość i troskę!
Nie znaleziono zdjecia
Polecamy film o działalności Kaszubskiego Forum Kultury w Gdyni, który został nakręcony w ramach akcji Gdyni Kulturalnej – "Kultura łączy siły". O działalności KFK, historii Gdyni, kaszubskich korzeniach miasta z morza i marzeń oraz języku kaszubskim opowiadają: dr Tomasz Rembalski, dr Dariusz Majkowski i prezes KFK Andrzej Busler.
Nie znaleziono zdjecia
18 maja zmarł poeta Zbigniew Szymański - pochodzący z Wilna, po II wojnie światowej swą drugą małą ojczyznę odnalazł na Kaszubach.
Nie znaleziono zdjecia
Wystawa „Wyjątkowy obiekt na mapie Europy”, którą można oglądać w Kaszubskim Forum Kultury w Gdyni (al. Marszałka Piłsudskiego 18), jest poświęcona niezwykłym dziełom sztuki współczesnej znajdującym się w kościele pw. Św. Józefa Robotnika w Gniewinie.
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubskie Forum Kultury w Gdyni wzbogaciło swój księgozbiór o kolejne ciekawe książki. Tym razem będziemy mieli Państwu do zaoferowania pokaźne tomy „Historii Kaszubów w dziejach Pomorza”.
Nie znaleziono zdjecia
Jak co roku w maju - miesiącu Maryjnym przy Źródle Marii w Gdyni-Wielkim Kacku w każdy wtorek o godz. 18.00 odbywają się nabożeństwa majowe w języku kaszubskim.
Nie znaleziono zdjecia
Stan pandemii i trwających ograniczeń przedłuża się. Z pewnością wszyscy tęsknimy za normalnym życiem, wspólnymi spotkaniami i aktywnością. Na tablicy informacyjnej przed Kaszubskim Forum Kultury w Gdyni pojawiły się takie oto plakaty.
Nie znaleziono zdjecia
21 kwietnia 2020 roku wysłaliśmy w podziękowaniu dary dla trzech gdyńskich szpitali: Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej, Szpitala Miejskiego im. Św. Wincentego a Paulo oraz Szpitala Morskiego im. PCK.
Strona 1 z 91

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Oddziału. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

 

ZKP Oddział Gdynia

KPZ Part Gdiniô

 

ul. Słowackiego 44/7

81-392 Gdynia

Numer konta:

82 1020 1853 0000 9902 0067 4812

Biuro:

wtorki 16.00-17.00

 

Partnerzy: