Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
elektroniczna baza danych Bibliografia Pomorza
środa, 28 października 2020

Szanowny Czytelniku,

poszukujesz informacji o życiu społecznym, gospodarce, samorządzie i polityce, kulturze, historii, oświacie i nauce, literaturze, służbie zdrowia i innych sferach życia województwa pomorskiego? Pomoże Ci w tym elektroniczna baza danych Bibliografia Pomorza (http://katalogbpg.wbpg.org.pl:8085/Opac4/faces/Glowna.jsp), dostępna na stronie internetowej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku (http://www.wbpg.org.pl/).

To swoisty – stworzony z myślą o Tobie – przewodnik po artykułach z prasy regionalnej i ogólnopolskiej dotyczących Pomorza Gdańskiego i Środkowego. Na razie odnotowaliśmy ich dla Ciebie „tylko” ponad 170 000, ale z każdym miesiącem liczba ta wzrasta o około 1000!

Wejście do bazy znajduje się również na stronach internetowych naszych partnerów – bibliotek ze: Słupska (partnera „strategicznego”), Gdyni, Gniewu, Kartuz, Malborka, Nowego Dworu Gdańskiego, Pruszcza Gdańskiego, Starogardu Gdańskiego i Wejherowa.

Zamysłem koordynatora prac nad przedsięwzięciem jest ukazanie Pomorza Gdańskiego i Środkowego także przez pryzmat jego subregionów: Kaszub, Kociewia, Żuław, Powiśla…

 

Więcej o przedsięwzięciu tutaj:

http://www.wbpg.org.pl/tresc/bibliografia-pomorza-gda%C5%84skiego-i-%C5%9Brodkowego

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.