Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
KZPiT Bytów rusza z warsztatami!
piątek, 25 września 2020

Na darmową naukę tanecznych kroków i pieśni zaprasza Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bytów. Jego członkowie poprowadzą warsztaty w gminach Bytów, Borzytuchom, Parchowo i Studzienice.

- Potrzebowaliśmy mobilnego sprzętu nagłaśniającego. Bywało tak, że występowaliśmy z jednym mikrofonem i głośnikiem podłączonym do magnetofonu, gdzie przy mocniejszym przytupnięciu się zacinał. Teraz na warsztaty otrzymaliśmy ten sprzęt. Przyda się i po ich zakończeniu - tłumaczy Marcin Gross, prezes Stowarzyszenia Członków i Przyjaciół Kaszubskiego Zespołu Pieśni i Tańca Bytów. Zajęcia zaplanowano w Gminnej Bibliotece i Ośrodku Kultury w Borzytuchomiu 9.10. o godz. 17.00, Bytowskim Centrum Kultury 16.10. o godz. 17.00, Wiejskim Domu Kultury w Gołczewie (gm. Parchowo) 7.11. o godz. 15.00 i Centrum Kultury i Biblioteki Gminy Studzienice w Ugoszczy 14.11. o godz. 15.00. Mają trwać po 3 godz.

Więcej na: https://kurierbytowski.com.pl/artykul/kaszubski-zespol-piesni/1082833

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.