Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Podziękowania dla uczestników
poniedziałek, 28 grudnia 2020
21 grudnia w Kaszubskim Forum Kultury rozdaliśmy dyplomy-podziękowania gdyńskim uczestnikom konkursu Méstër Bëlnégò Czëtaniô, który od kilku lat organizuje Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie. 
W tym roku, ze względu na pandemię, nie odbyły się na terenie naszego miasta eliminacje powiatowe, których jesteśmy tradycyjnym gospodarzem, więc postanowiliśmy w inny sposób wyróżnić miłośników kaszubskiego słowa.
 
Dziękujemy dzieciom i młodzieży oraz pani Annie Selin, która poświęciła swój czas i pomogła im przygotować się do konkursu. Cieszymy się, że aż trzech dorosłych mieszkańców naszego miasta rywalizowało w konkursie (żadne inne miasto ani powiat nie miały tylu reprezentantów w tej kategorii).
 
Wyniki konkursu poznamy 30 grudnia. Trzymamy kciuki za wszystkich gdynian. Dla nas już dziś jesteście zwycięzcami!
 
Fot. Aleksandra Majkowska
 
Więcej zdjęć jest dostępna w fotogalerii.
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2021 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.