Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
KOMUNIKAT - KONFERENCJA
wtorek, 13 października 2020

Komunikat w sprawie konferencji "Biskup Konstantyn Dominik – nadzwyczajnie zwyczajny”

Organizatorzy konferencji popularnonaukowej "Biskup Konstantyn Dominik – nadzwyczajnie zwyczajny”, która odbędzie się 7 listopada 2020 r. w auli Biblioteki Diecezjalnej w Pelplinie przypominają o konieczności rejestracji wszystkich osób chętnych do wzięcia w niej udziału. Rozpocznie się ona o godz. 10.30, a zakończy ok. godz. 15.30.

Potwierdzenia udziału należy dokonać za pośrednictwem poczty e-mail konferencja.dominik@gmail.com lub telefonicznie 694611380 w nieprzekraczalnym terminie do 31.10.2020.

Ze względu na ograniczenia wynikające z przepisów dotyczących pandemii Covid 19 zapewnimy udział w konferencji tylko osobom wcześniej zgłoszonym.

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa maseczką, zachowaniu dystansu społecznego oraz wypełnieniu – przed wejściem na konferencję – stosownego oświadczenia.

Przypominamy jednocześnie, że konferencja będzie transmitowana online na stronie Radia Głos.

 

 

W imieniu organizatorów

Bogdan Wiśniewski

Prezes Oddziału Kociewskiego ZK-P w Pelplinie

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.