Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Umowa o powierzenie grantu
czwartek, 30 lipca 2020

Niedawno bytowski Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego podpisał umowę o powierzenie grantu przez Lokalną Grupę Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi. Na projekt o nazwie „Nauka i zabawa z robotami – poznajemy nowe technologie” otrzymaliśmy z LGD PDS zgodnie z umową nr 01/INW/11/1112/2020 z dnia 10 czerwca 2020 r. kwotę w wysokości 21 772 zł, z kolei od Gminy Bytów, zgodnie z umową EKS/1/W/2020, otrzymaliśmy dotację w wysokości 847 zł.

Za te pieniądze kupimy pięć zestawów Robotów Photon Edu z wyposażeniem dodatkowym i oprogramowaniem oraz Magiczny Dywan z pakietem ponad 100 gier i zabaw ruchowych, na spostrzegawczość itp. oraz do nauki m.in. języka angielskiego dla najmłodszych. Sprzęt niebawem dostępny będzie w Bibliotece Miejskiej w Bytowie, gdzie pracownicy placówki, a jednocześnie członkowie ZKP Alina Werochowska i Jacek Prądziński, prowadzić będą warsztaty z jego wykorzystaniem.

Zadanie „Nauka i zabawa z robotami – poznajemy nowe technologie” jest współfinansowane ze środków EFRROW otrzymanych w ramach projektu grantowego „Wspieranie aktywności społeczności lokalnej poprzez realizacje zadań inwestycyjnych na obszarze LGD PDS” realizowanego w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.