Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Wspieramy przedsiębiorczość
środa, 24 czerwca 2020

Kaszubskie Forum Kultury - fundacja Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego Oddziału w Gdyni oprócz propagowania rodzimego języka, kultury i historii przyczynia się również do rozwoju gospodarki pomorskiej, goszcząc ponownie w swych progach uczestników kursu Akademii Kształcenia Zawodowego. W obecnej sytuacji – w dobie pandemii – czynimy to oczywiście z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i zachowaniem dystansu. Przyszli przedsiębiorcy uczą się jak założyć własną działalność gospodarczą, stać się niezależnym, umiejętnie korzystać z różnych narzędzi i wzbogacić rodzimy rynek o atrakcyjne usługi. Życzymy powodzenia w działalności gospodarczej i rozwoju gdyńskich firm.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.