Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Farwë Kaszëb - o przewodnikach
niedziela, 21 czerwca 2020

 

21 czerwca 2020 roku w programie „Farwë Kaszëb” w TVP 3 Gdańsk red. Damroka Kwidzińska przybliżyła temat dotyczący kaszubskich przewodników turystycznych – tych historycznych jak i współczesnych. Gośćmi programu byli: prezes Kaszubskiego Forum Kultury w Gdyni – Andrzej Busler, właściciel Wydawnictwa Region – Jarosław Ellwart oraz dyrektor Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie – Tomasz Fopke. Materiał jest dostępny w archiwum „Farwë Kaszëb” - wejdż tutaj:

W programie można było dowiedzieć się m.in. o nietypowym przewodniku dotyczącym placu Kaszubskiego w Gdyni i jego okolic w postaci plenerowej wystawy. Na zdjęciu: Damroka Kwidzińska i Andrzej Busler. Archiwum DK

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.