Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Konferencja o Gdyni
poniedziałek, 3 czerwca 2019

W czwartek, 30 maja 2019 roku w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni odbyła się konferencja „Gdynia – historia i teraźniejszość”. Jej program obejmował m.in. omówienie zakończonej w marcu kolejnej edycji konkursu "Wiedzy o Gdyni" oraz prelekcje dotyczące historii i współczesności miasta oraz jego mieszkańców. Wśród prelegentów znaleźli się: Andrzej Bień – wiceprzewodniczący Rady Miasta Gdyni, Andrzej Busler – prezes Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Gdyni,  Małgorzata Sokołowska – dziennikarka i autorka wielu publikacji gdyńskich, Tomasz Sosnowski – kierownik Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni, Lechosław Dzierżak – radny Rady Miasta Gdyni i Arkadiusz Brzęczek – autor wielu spacerów po Śródmieściu. Organizatorem konferencji był Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Gdyni, a głównymi odbiorcami dyrektorzy i nauczyciele gdyńskich szkół.

Fragmenty wystąpienia prezesa ZKP Gdynia - Andrzeja Buslera - kliknij tutaj.

Od lewej prelegenci: Andrzej Busler, Lechosław Dzierżak, Arkadiusz Brzęczek, Małgorzata Sokołowska oraz dyrektor GODN - Wojciech Jankowski. Fot. Archiwum GODN

Więcej zdjęć z konferencji jest dostępna - tutaj.

 

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.