Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Wernisaż prac Ewy Narloch-Kerszki
czwartek, 6 czerwca 2019

Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zapraszają na wernisaż malarstwa Ewy Narloch-Kerszki, który odbędzie się w czwartek 6 czerwca o godzinie 17.30 w siedzibie KFK (al. Marszałka Piłsudskiego 18).

Ewa Narloch-Kerszka – absolwentka Liceum Plastycznego w Gdyni-Orłowie oraz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, gdzie studiowała na Wydziale Malarstwa i Grafiki. Dyplom obroniła z wyróżnieniem w 2002 roku w pracowni grafiki użytkowej. Aneks do dyplomu wykonała w pracowni malarstwa ściennego i witrażu. Ulubioną techniką artystki jest wklęsłodruk oraz linoryt. Stworzyła własny, wyróżniający się styl dzięki mieszaniu różnych technik graficznych oraz tworzeniu nowych, własnych, co pozwala bez trudu rozpoznać autorstwo jej prac. Zajmuje się również malarstwem na jedwabiu oraz grafiką projektową.

„Wyzwania są jak ścieżki, odgałęzienia z raz obranej drogi – sztuki. Kuszą, a ja idę by spróbować czegoś nowego, odnaleźć się w nowej technice, nowym materiale. Tych ścieżek jest wiele. Raz jest to witraż, raz malarstwo, mozaika, grafika, fotografia, wnętrza – słowem wszystko co pozwoli wyrzucić z siebie nieograniczoną ilość pomysłów i wizji. Droga ta nie daje odpoczynku, stawia nowe wyzwania…i mam nadzieję, że jest bez końca” – Ewa Narloch-Kerszka.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.