Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Przegląd twórczości kaszubskiej
piątek, 10 maja 2019

Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego i Bytowskie Centrum Kultury zapraszają do udziału w konkursie wokalno-tanecznym, który jest częścią XXVII Przeglądu Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży. Konkurs odbędzie się 23 maja 2019 r./czwartek/ w Bytowskim Centrum Kultury w Bytowie, ul. Wojska Polskiego 12. Początek o godz. 9.00. Zespoły mogą zaprezentować się w 3 kategoriach wiekowych: przedszkola, szkoły podstawowe (klasy I-VI) oraz klasy VII, VIII, gimnazjum z terenu powiatu bytowskiego.

Zgłoszenia należy przesłać do 10.05.2019 r. na adres: Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Bytowie, ul. Zamkowa 2, 77-100 Bytów lub e-mail: kasiakozlowska71@wp.pl, fax 59 822 25 44.

XXVII Przegląd Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży współfinansowany ze środków Gminy Bytów i Powiatu Bytowskiego.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia

   

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.