Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Majówka w Borzytuchomiu
środa, 17 kwietnia 2019

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Bytowie oraz Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Niezabyszewo "Sploty" zapraszają w niedzielę 5 maja 2019 r. na pieszą wędrówkę w okolicach Borzytuchomia.

Zbiórka uczestników korzystających ze wspólnego transportu na parkingu przy ul. Wolności w Bytowie o godz. 12.30 i przejazd do Borzytuchomia.
Pozostałe osoby spotykają się w gospodarstwie agroturystycznym KASZUBSKA AGROWINNICA w Borzytuchomiu (ul. Żurawia 3) o godz. 13.00 i następnie wspólny wymarsz na wędrówkę. Po powrocie poczęstunek w gospodarstwie agroturystycznym.

Koszt 10,00 zł od uczestnika, zapisy do 30.04.2019 r. pod nr tel. 697 533 495 lub pisząc na e-mail: lilianna.grosz@gmail.com.

Majówka z przyjaciółmi jest współfinansowana ze środków Gminy Bytów.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.