Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Kto otrzyma Medal Stolema za 2020 rok?
poniedziałek, 28 grudnia 2020
Kandydatów do tego wyróżnienia mogą Państwo zgłaszać do 31 grudnia 2020 roku na adres Klubu (zarówno pocztą tradycyjną, tj.: ul. Straganiarska 20-23, 80-837 Gdańsk, jak też mailową: pomorania.sekretariat@gmail.com). Jednak ze względu na sytuację epidemiczną zachęcamy do przesyłania zgłoszeń drogą mailową.
 
 
Wyjątkową osobą, która została uhonorowana Medalem Stolema w 1968 roku, była Izabella Trojanowska
 
Zapraszamy do zapoznania się z odświeżonym regulaminem oraz formularzem zgłoszeniowym niezbędnym do zgłoszenia kandydata. Oba dokumenty dostępne na: https://pomorania.com/.../medal-stolema-2020-czekamy-na.../
Uprzejmie prosimy o wytypowanie osób, związków lub instytucji, które chcieliby Państwo zgłosić kapitule Medalu Stolema, jako wartych nagrodzenia tak znacznym wyróżnieniem. Każdy ma prawo zgłosić jedną osobę lub organizację. Zgłoszenie powinno być pisemne oraz zawierać powinno uzasadnienie kandydatury w formularzu, który stanowi Załącznik nr 1 do Regulaminu. Laureaci Medalu Stolema to osoby bądź organizacje, które w znacznym stopniu wyróżniły się popularyzacją kultury Kaszub, Kociewia, Krajny czy w ogólności Pomorza.

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2021 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.