Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Dodatek ekologiczny o pomorskich drapieżnikach
wtorek, 30 czerwca 2020

Po raz kolejny redakcja miesięcznika „Pomerania” z pomocą ekspertów i miłośników przyrody wyda specjalny dodatek ekologiczny. Tym razem jego tematem będą pomorskie drapieżniki.

Czytelnicy „Pomeranii” będą mieli możliwość przeczytania interesujących gawęd, z których dowiedzą się m.in., w jaki sposób mogą pomóc w ochronie poszczególnych gatunków, oraz jak się powinni zachowywać, gdy spotkają drapieżniki w lesie, w pobliżu swego domu czy w mieście.

Część tekstów zostanie opublikowana w języku kaszubskim.

Kampania informacyjno-promocyjna „Pomorskie drapieżniki” uzyskała dofinansowanie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Mamy nadzieję, że darmowy dodatek do „Pomeranii” zwiększy świadomość ekologiczną mieszkańców naszego regionu i zachęci Czytelników do aktywnego włączania się w działania mające na celu ochronę przyrody.

Koszt kwalifikowany zadania: 10500 zł

 

 

Dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku: 8000 zł

www.wfos.gdansk.pl

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.