Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Zdalna promocja monografii wejherowskiego Muzeum
czwartek, 4 czerwca 2020

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oraz Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej serdecznie zapraszają na kolejny film z cyklu "Spotkania kaszubskie", którego bohaterem będzie dr Przemysław Ruchlewski, autor publikacji "To Muzeum - 50 lat działalności Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie". Rozmowę przeprowadził Piotr Lessnau, dziennikarz regionalny.

 

 

W 2018 roku Muzeum obchodziło 50-lecie swojej działalności i z tej okazji powstała książka, której Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego jest współwydawcą.

Obraz może zawierać: na zewnątrz

 

Książka do nabycia na: http://kaszubskaksiazka.pl/864-to-muzeum-50-lat-dzialalnosci-muzeum-pismiennictwa-i-muzyki-kaszubsko-pomorskiej-w-wejherowie.html

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.