Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Medal Stolema 2019
czwartek, 7 listopada 2019

Jeszcze 8 dni czekamy na zgłoszenia kandydatur do Medalu Stolema 2019!

Przypominamy zatem warunki zgłoszenia:
1. Kandydatów do tego wyróżnienia mogą Państwo zgłaszać do 15 listopada 2019 roku na adres Klubu (zarówno pocztą tradycyjną, tj.: ul. Straganiarska 20-23, 80-837 Gdańsk, jak też mailową: pomorania.sekretariat@gmail.com). 
2.  Uprzejmie prosimy o wytypowanie żyjących osób, związków lub instytucji, które chcieliby Państwo zgłosić kapitule Medalu Stolema, jako wartych nagrodzenia tak znacznym wyróżnieniem. Laureaci Medalu Stolema to osoby bądź organizacje, które w znacznym stopniu wyróżniły się popularyzacją kultury Kaszub, Kociewia, Krajny czy w ogólności Pomorza.
3. Zwyczajowo przyjęte jest, iż każdy ma prawo zgłosić jedną osobę lub organizację.
4. Zgłoszenie powinno być pisemne i zawierać uzasadnienie kandydatury.

Proszę pamiętać, że zgłoszenia wysłane pocztą tradycyjną muszą być do nas dostarczone do dnia zebrania walnego, tj. 20 listopada br. Zgłoszenia, które dotrą po zebraniu walnym, nie będą rozpatrywane.

Z wyrazami szacunku
Ewelina Stefańska
Klub Studencki "Pomorania"

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.